برای مشاهده محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد
 قهرمان

قهرمان

73,750,000 ‎ریال
ست شیرآلات قهرمان مدل آبشار 2، از آلیاژ برنج تولید  و با فلز کروم آبکاری شده است. استفاده از این دو ماده در ساخت ست شیرآلات قهرمان مدل آبشار 2، باعث دوام و پایداری بسیار بالای این شیرآلات در برابر خوردگی و ضربه می شود. 
0 ‎ریال
ست شیرآلات قهرمان مدل اردلان، از آلیاژ برنج تولید شده است و با آبکاری کروم و طلا بر روی آن، در رنگ های کروم و طلایی براق قابل خرید می باشد. ست شیرآلات قهرمان مدل اردلان شامل شیرآلات بهداشتی حمام، آشپزخانه، توالت و...
97,320,000 ‎ریال
شیرآلات موجود در ست شیرآلات قهرمان مدل تنسو، از آلیاژ برنج ساخته شده و با فلز کروم آبکاری شده اند. این ویژگی به آنها امکان ایستادگی در برابر طیف وسیعی از خوردگی ها را می دهد. شیر ظرفشویی در این ست از نوع ثابت می باشد.
76,920,000 ‎ریال
ست شیرآلات قهرمان مدل تنسو رویال، دارای شیرآلات حمام، توالت، روشویی به همراه شیر ظرفشویی ثابت می باشد. ست شیرآلات قهرمان مدل تنسو رویال با ظرفشویی ثابت در رنگ های طلایی براق، کروم، مشکلی - طلایی و استیل موجود می باشد.
100,840,000 ‎ریال
ست شیرآلات قهرمان مدل فلت، بسیار مناسب برای استفاده در حمام، آشپزخانه، توالت و در روشویی است. ست شیرآلات قهرمان مدل فلت به دلیل آلیاژ بکار رفته در آن، نوع آبکاری و طراحی منحصر بفرد آن، گزینه مناسب برای استفاده شما می...
100,840,000 ‎ریال
ست شیرآلات قهرمان مدل فلت رویال، دارای شیرآلات دوش، روشویی توالت و ظرفشویی است. ست شیرآلات قهرمان مدل فلت رویال دارای شیر ظرفشویی ثابت می باشد. ست شیرآلات قهرمان مدل فلت رویال همچنین 5 سال گارانتی را دارا است.
ناموجودتمام شد
0 ‎ریال
ست شیرآلات قهرمان مدل فلت نتراس 1، شامل شیرآلات دستشویی، روشویی، دوش و آشپزخانه است و محصولات این ست همه با فلز کروم آبکاری شده اند و در نتیجه در برابر خش و ضربه بسیار پایدار هستند. ست شیرآلات قهرمان مدل فلت نتراس 1...
ناموجودتمام شد
0 ‎ریال
ست شیرآلات قهرمان مدل فلت نتراس 2، در ساخت آن کارتریج با کیفیت اروپایی بکار رفته است که توانایی آن برای انتقال آب را افزایش داده و از ساییدگی و ناکارآمدی آن در بلند مدت جلوگیری می نماید.
نمایش 1 تا 18 از 55 مورد

منو

ورود

اینستاگرام

واتساپ

تنظیمات

Create a free account to save loved items.

ورود

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست خواسته ها ایجاد کنید.

ورود