قهرمان

قهرمان

ست شیرآلات قهرمان مدل اردلان، از آلیاژ برنج تولید شده است و با آبکاری کروم و طلا بر روی آن، در رنگ های کروم و طلایی براق قابل خرید می باشد. ست شیرآلات قهرمان مدل اردلان شامل شیرآلات بهداشتی حمام، آشپزخانه، توالت و...
شیرآلات موجود در ست شیرآلات قهرمان مدل تنسو، از آلیاژ برنج ساخته شده و با فلز کروم آبکاری شده اند. این ویژگی به آنها امکان ایستادگی در برابر طیف وسیعی از خوردگی ها را می دهد. شیر ظرفشویی در این ست از نوع ثابت می باشد.
ست شیرآلات قهرمان مدل تنسو رویال، دارای شیرآلات حمام، توالت، روشویی به همراه شیر ظرفشویی ثابت می باشد. ست شیرآلات قهرمان مدل تنسو رویال با ظرفشویی ثابت در رنگ های طلایی براق، کروم، مشکلی - طلایی و استیل موجود می باشد.
ست شیرآلات قهرمان مدل فلت، بسیار مناسب برای استفاده در حمام، آشپزخانه، توالت و در روشویی است. ست شیرآلات قهرمان مدل فلت به دلیل آلیاژ بکار رفته در آن، نوع آبکاری و طراحی منحصر بفرد آن، گزینه مناسب برای استفاده شما می...
ست شیرآلات قهرمان مدل فلت رویال، دارای شیرآلات دوش، روشویی توالت و ظرفشویی است. ست شیرآلات قهرمان مدل فلت رویال دارای شیر ظرفشویی ثابت می باشد. ست شیرآلات قهرمان مدل فلت رویال همچنین 5 سال گارانتی را دارا است.
نمایش 1 تا 30 از 52 مورد

منو

ورود

اینستاگرام

واتساپ

تنظیمات

Create a free account to save loved items.

ورود

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست خواسته ها ایجاد کنید.

ورود