مروارید

مروارید

توالت زمینی مروارید مدل مگا، به ابعاد 28.5*52.5*61.2 سانتی متر می باشد و از نوع طبی و گود است. عمق بیشتر به استفاده بیشتر از این توالت کمک کرده و طبی بودن آن مناسب افرادی است که هنگام استفاده از توالت دچار مشکلاتی...
توالت زمینی مروارید مدل النا، از نوع طبی و برای کسانی که پا درد و زانو درد دارند بسیار مناسب است و علاوه بر افراد ناتوان سلامتی افراد معمولی را نیز تضمین می نماید. ابعاد آن ۲۵.۴*۴۵.۳*۵۹ و وزن آن 15.4 کیلوگرم می باشد.
توالت زمینی مروارید مدل الگانت، دارای ابعاد 20.1*45.4*59.1 سانتی متر می باشد و از نوع ریم بسته است بنابراین به خوبی می توان آن را شستشو نمود و از نظر بهداشتی محصول بسیار با کیفتی می باشد.
توالت زمینی مروارید مدل فیروزه، دارای آبریز ریم باز بوده و در هر دو نوع گود و تخت و در دو درجه کیفی عرضه می شود. نوع گود آن دارای قابلیت های بیشتر اما کمی سنگین تر می باشد. در عوض نوع تخت ارزانتر بوده و حمل و نصب آن...
توالت زمینی مروارید مدل موندیال، از نوع گود بوده و گود بودن آن باعث می شود که هنگام شستشو آب به میزان کمتر به اطراف سر ریز شود و همچنین از پاشیده شدن آب به اطراف جلوگیری می نماید.
توالت زمینی مروارید مدل طبی نگین، دارای ابعاد ۲۸٫۸*۴۸٫۹*۵۷٫۹ سانتی متر می باشد. این توالت از نوع طبی بوده و استفاده از آن بسیار راحت تر و با فشار کمتر به زانو، کمر و پاها انجام می شود.
توالت زمینی مروارید مدل کرون، دارای ابعاد 25*46*59 سانتی متر بوده، نصب آن آسان و راحت و از نوع ابریز ریملس می باشد که باعث می شود هنگام استفاده از سیفون صدای کمتر به خارج راه پیدا کند.
توالت زمینی مروارید مدل کلاسیک دارای ابعاد 21.8*44.3*57.4 سانتی متر می باشد و آبریز آن از نوع باز می باشد. این توالت از نوع تخت بوده که در کنار آبریز باز آن باعث ارزانی قیمت این توالت می شود.
توالت زمینی مروارید مدل یاریس، از نوع تخت بوده و دارای آبریز ریم بسته می باشد و شستشو در آن بسیار بهتر و کامل تر از آبریز های باز انجام می شود. ابعاد این توالت نیز 21.2*45.5*58.4 سانتی متر می باشد.
چینی بهداشتی مروارید توالت فرنگی مروارید سایز آکس تخلیه 25 سانتیمتر نوع : یک تکه  بیده داخلی : ندارد نوع سیستم تخلیه : سوپر جت تعداد شوتینگ  : سه شوتینگ رنگ : سفید نوع لعاب : درجه یک
رو کابینتی تانیا مروارید دارای سایز 60 بوده و شیوه طراحی آن باعث می شود مقاومت مطلوبی نسبت به ضربه داشته باشد و همچنین میزان جذب رطوبت آن نیز پایین باشد. با داشتن مقادیر پایین جذب رطوبت، تمیز نمودن این روشویی نیز...
نمایش 1 تا 30 از 60 مورد

منو

ورود

اینستاگرام

واتساپ

تنظیمات

Create a free account to save loved items.

ورود

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست خواسته ها ایجاد کنید.

ورود