برای مشاهده محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد

شیر آشپزخانه شودر مدل تیفانی

شیر آشپزخانه شودر مدل تیفانی دارای ارتفاع 30 سانتی متر است. شیر آشپزخانه شودر مدل تیفانی دارای علم به طرح L دارد که به شما در شست و شو کمک بسیار زیاد می کند. شیر آشپزخانه شودر مدل تیفانی دارای رنگ بندی بسیار زیبا و جذابی است. 

بیشتر بخوانید
پیشنهاد ویژه محدود
43,006,320 ‎ریال 46,746,000 ‎ریال
رنگ
  • کُروم
  • مشکی طلایی
  • شیری کروم
  • شیری طلا
به دلیل نوسانات شدید قیمت قبل از ثبت نهایی سفارش با ما تماس بگیرید در غیر این صورت سفارش مرجوع خواهد شد
مرجع:
برند:
مورد پسند0
افزودن برای مقایسه 0
اضافه کردن به لیست خواسته ها
محصولات مرتبط
توضیحات

شیر آشپزخانه شودر مدل تیفانی

شیر آشپزخانه شودر مدل تیفانی دارای قیمت بسیار مناسبی است که شما می توانید آن را در مرجع تخصصی کالای ساختمانی چلونگر سفارش دهید و آن را درب منزل تحویل بگیرید شیر آشپزخانه شودر مدل تیفانی دارای کارتریج citec اسپانیا که یک کارتیج ساخت اسپانیا باکیفیت است. دارای بدنه ای با به روز ترین طراحی های روز دنیاست تا استفاده از آن برای شما به راحت ترین نحو ممکن بشود. دارای بدنه ای با به روز ترین طراحی های روز دنیاست تا استفاده از آن برای شما به راحت ترین نحو ممکن بشود. شیر آشپزخانه شودر مدل تیفانی دارای کارتریج citec اسپانیا که یک کارتیج باکیفیت است.  این کیفیت بالا باعث شده است که کارتریچ آن در برابر دما و فشار بالا مقاوم شود. شیر آشپزخانه شودر مدل تیفانی دارای قابلیت تنظیم دمای آب به وسیله آب گرم و سرد است. این کیفیت بالا باعث شده است که کارتریچ آن در برابر دما و فشار بالا مقاوم شود. شیر آشپزخانه شودر مدل تیفانی دارای بدنه ای با به روز ترین طراحی های روز دنیا است تا استفاده از آن برای شما به راحت ترین نحو ممکن بشود. شیر آشپزخانه شودر مدل تیفانی یکی از شیر های زیبا و با کیفیت شرکت شودر است که دارای طراحی زیبا به همراه ویژگی های فراران می باشد. 

خرید شیر آشپزخانه تیفانی

 شیر آشپزخانه شودر مدل تیفانی دارای بدنه ای با به روز ترین طراحی های روز دنیا می باشد تا استفاده از آن برای شما به راحت ترین نحو ممکن شود. شیر آشپزخانه شودر مدل تیفانی دارای حالت آنتی باکتریال است تا میکروب ها و کثیفی ها به بدنه ی آن نچسبد. شیر آشپزخانه شودر مدل تیفانی دارای قیمت بسیار مناسبی است که شما می توانید آن را در مرجع تخصصی کالای ساختمانی چلونگر سفارش دهید و آن را درب منزل تحویل بگیرید شیر آشپزخانه شودر مدل تیفانی دارای کارتریج citec اسپانیا که یک کارتیج ساخت اسپانیا باکیفیت است. شیر آشپزخانه شودر مدل تیفانی دارای لعاب بسیار با کیفیتی است که به شما کمک می کند همه بدنه ی آن را به راحتی تمییز نمایید. شیر آشپزخانه شودر مدل تیفانی داری عایق و آبکاری با کیفیتی است که این آبکاری با درجه میکرون بالا انجام گرفته است. شیر آشپزخانه شودر مدل تیفانی دارای قابلیت تنظیم دمای آب به وسیله آب گرم و سرد می باشد. شیر آشپزخانه شودر مدل تیفانی دارای کارتریج citec اسپانیا که یک کارتیج باکیفیت است.  

بیشتر بخوانید
جزئیات محصول

مشخصات

رنگ
مشکی-طلایی، کروم، سفید و سفید-طلایی

منو

ورود

اینستاگرام

واتساپ

تنظیمات

Create a free account to save loved items.

ورود

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست خواسته ها ایجاد کنید.

ورود