شیر روشویی شودر مدل لرد

شیر روشویی شودر مدل لرد مناسب برای استفاده در روشویی ها است. شیر روشویی شودر مدل لرد می تواند روشویی شما را تبدیل به یک روشویی لوکس تبدیل کند. شیر روشویی شودر مدل لرد در چندین رنگ زیبا تولید شده است که می توانید آن را همین الان سفارش دهید.

بیشتر بخوانید
پیشنهاد ویژه محدود
21,930,040 ‎ریال 23,837,000 ‎ریال
رنگ
  • کُروم
  • سفید کُروم
ناموجود
مرجع:
برند:
مورد پسند0
افزودن برای مقایسه 0
اضافه کردن به لیست خواسته ها
محصولات مرتبط
توضیحات

شیر روشویی شودر مدل لرد

دارای بدنه ای با به روز ترین طراحی های روز دنیاست تا استفاده از آن برای شما به راحت ترین نحو ممکن بشود. شیر روشویی شودر مدل لرد دارای کارتریج citec اسپانیا که یک کارتیج باکیفیت است. شیر روشویی شودر مدل لرد دارای بدنه ای با به روز ترین طراحی های روز دنیا است تا استفاده از آن برای شما به راحت ترین نحو ممکن بشود.   شیر روشویی شودر مدل لرد یکی از شیر های زیبا و با کیفیت شرکت شودر است که دارای طراحی زیبا به همراه ویژگی های فراران می باشد. این کیفیت بالا باعث شده است که کارتریچ آن در برابر دما و فشار بالا مقاوم شود. شیر روشویی شودر مدل لرد دارای قابلیت تنظیم دمای آب به وسیله آب گرم و سرد است. شیر روشویی شودر مدل لرد دارای لعاب بسیار با کیفیتی است که به شما کمک می کند همه بدنه ی آن را به راحتی تمییز نمایید. شیر روشویی شودر مدل لرد داری عایق و آبکاری با کیفیتی است که این آبکاری با درجه میکرون بالا انجام گرفته است. شیر روشویی شودر مدل لرد دارای قابلیت تنظیم دمای آب به وسیله آب گرم و سرد می باشد. شیر روشویی شودر مدل لرد دارای کارتریج citec اسپانیا که یک کارتیج باکیفیت است. این کیفیت بالا باعث شده است که کارتریچ آن در برابر دما و فشار بالا مقاوم شود.

فروش شیر روشویی شودر مدل لرد

 شیر روشویی شودر مدل لرد دارای بدنه ای با به روز ترین طراحی های روز دنیا می باشد تا استفاده از آن برای شما به راحت ترین نحو ممکن شود. شیر روشویی شودر مدل لرد دارای حالت آنتی باکتریال است تا میکروب ها و کثیفی ها به بدنه ی آن نچسبد. شیر روشویی شودر مدل لرد دارای قیمت بسیار مناسبی است که شما می توانید آن را در مرجع تخصصی کالای ساختمانی چلونگر سفارش دهید و آن را درب منزل تحویل بگیرید شیر روشویی شودر مدل لرد دارای کارتریج citec اسپانیا که یک کارتیج ساخت اسپانیا باکیفیت است. شیر روشویی شودر مدل لرد دارای قیمت بسیار مناسبی است که شما می توانید آن را در مرجع تخصصی کالای ساختمانی چلونگر سفارش دهید و آن را درب منزل تحویل بگیرید شیر روشویی شودر مدل لرد دارای کارتریج citec اسپانیا که یک کارتیج ساخت اسپانیا باکیفیت است. دارای بدنه ای با به روز ترین طراحی های روز دنیاست تا استفاده از آن برای شما به راحت ترین نحو ممکن بشود.

بیشتر بخوانید
جزئیات محصول

مشخصات

مدل
روشویی لرد
عنوان کالا
شیر روشویی شودر مدل لرد
برند
شودر
کشور سازنده
ایران
رنگ
کروم
آبکاری
کروم
برند کارتریج
citec - سیتک اسپانیا

منو

ورود

اینستاگرام

واتساپ

تنظیمات

Create a free account to save loved items.

ورود

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست خواسته ها ایجاد کنید.

ورود