برای مشاهده محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد
کسری

کسری

ناموجودتمام شد
3,830,000 ‎ریال
توالت بایکال ریملس کسری، دارای طراحی بسیار شیک و زیبا برای لوکس کردن محیط توالت شما می باشد. توالت بایکال ریملس کسری در سایز 22 قابل خرید از مرجع کالای ساختمانی چلونگر می باشد.
ناموجودتمام شد
1,910,000 ‎ریال
توالت تخت آرتا دورباز کسری دارای آبریز ریم باز می باشد که آبریز ریم باز از قیمت ارزانی برخوردار می باشد. توالت تخت آرتا دورباز کسری دارای عمق کف تخت می باشد.
ناموجودتمام شد
2,895,000 ‎ریال
توالت زمینی سهند دوربسته کسری، دارای آبریز از نوع ریم بسته می باشد. توالت سهند دوربسته کسری دارای کیفیت لعاب درجه یک بوده و توسط شرکت چینی کسری تولید شده است.
ناموجودتمام شد
3,370,000 ‎ریال
توالت طبی سبلان دوربسته کسری دارای ابعاد 55*44*21 سانتی متر می باشد. سایز توالت طبی سبلان دوربسته کسری 21 بوده و کیفیت لعاب آن درجه یک می باشد. توالت طبی سبلان دوربسته کسری دارای آبریز ریم بسته می باشد.
ناموجودتمام شد
3,915,000 ‎ریال
توالت طبی ویکتوریا ریملس کسری از نوع ریملس می باشد. توالت طبی ویکتوریا ریملس کسری دارای کیفیت لعاب درجه یک بوده و سایز آن نیز 19 می باشد. توالت طبی ویکتوریا ریملس کسری دارای طرح طبی است.
ناموجودتمام شد
4,825,000 ‎ریال
روسنگی دانوب کسری دارای ابعاد 10*37*60 سانتی متر می باشد که می توانید آن را در خانه های خود استفاده نمایید. روسنگی دانوب کسری در رنگ سفید تولید شده است که بتوانید آن را در انواع دکوراسینن خانه استفاده نمایید.
ناموجودتمام شد
4,825,000 ‎ریال
روسنگی گلف کسری دارای ابعاد 16*38*61 سانتی متر است که می توانید آن را با توجه به سایز خود چه در سرویس های بهداشتی کوچک و چه بزرگ استفاده نمایید. روسنگی گلف کسری دارای رنگ سفید است. 
ناموجودتمام شد
3,415,000 ‎ریال
روشویی آرال کسری، توسط برند معتبر چینی کسری تولید شده است. برند چینی کسری از مواد مرغوبی برای تولید چینی آلات خود استفاده می کند که روشویی آرال کسری نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد.
ناموجودتمام شد
4,590,000 ‎ریال
روشویی آرتا کسری، دارای کیفیت لعاب درجه یک بوده و بنابراین تا مدت های طولانی می توانید از آن استفاده نماید. روشویی آرتا کسری در سایز هاهی 62 و 65 در مرجع کالای ساختمانی چلونگر قابل خرید می باشد.
ناموجودتمام شد
3,870,000 ‎ریال
روشویی الوند کسری دارای کیفیت لعاب درجه یک می باشد. کیفیت لعاب درجه برای بهداشت و دوام چینی آلات بهداشتی بسیار مهم می باشد. چینی کسری یک برند تولید کننده ایرانی می باشد.
ناموجودتمام شد
4,590,000 ‎ریال
روشویی نیاسا کسری دارای سایز 53 سانتی متر می باشد. روشویی نیاسا کسری دارای کیفیت لعاب درجه یک بوده و بنابراین هم از نظر زیبایی و هم از نظر دوام انتخاب مناسبی می باشد.
ناموجودتمام شد
4,420,000 ‎ریال
روکابینتی آرارات کسرییکی از رو سنگی های بسیار زیبا است که به کمک طرح آن خانه ای زیبا و لوکس داشته باشید.  روکابینتی آرارات کسری در رنگ سفید تولید شده است که می توانید آن را با قیمت بسیار مناسب سفارش دهید.  
ناموجودتمام شد
3,175,000 ‎ریال
روکابینتی آرال کسری در دو سایز و دو کیفیت موجود می باشد که شما می توانید سایز و کیفیت مورد نظر خود را بدون هیچ گونه نگرانی سفارش دهید. روکابینتی آرال کسری دارای رنگ سفید و طرح بسیار زیبایی است.
ناموجودتمام شد
4,632,000 ‎ریال
روکابینتی الوند کسریدر رنگ سفید تولید شده است تا بتوانید از آن در انواع طراحی های داخلی دکوراسیون استفاده کنید و فضایی لوکس ایجاد کنید. روکابینتی الوند کسری دارای بدنه ای با کیفیت می باشد تا بر روی آن هیچ گونه خشی نیفتد.
ناموجودتمام شد
4,830,000 ‎ریال
روکابینتی بایکال کسری دارای قیمت بسیار مناسبی است که می توانید آن را همین الان با قیمت بسیار مناسب سفارش دهید. روکابینتی بایکال کسری در رنگ سفید تولید شده است که می تواند زیبایی مضاغفی به خانه ی شما بدهد. 
ناموجودتمام شد
4,420,000 ‎ریال
روکابینتی ویکتوریا کسری داری طرح بسیار زیبای کابینتی می باشد که در رنگ سفید تولید شده است. روشویی روکابینتی ویکتوریا کسری دارای سایز 60 سانتی متر است. خرید روکابینتی ویکتوریا کسری با قیمت بسیار ارزان
ناموجودتمام شد
17,155,000 ‎ریال
فرنگی آرارات (tornado) کسری یکی از بهترین توالت های ساخته شده توسط شرکت کسری می باشد. این فرنگی آرارات (tornado) کسری دارای بدنه ای بسیار با کیفیت است به گونه ای که به راحتی جرم و کثیفی نمی گیرد. فرنگی آرارات...
ناموجودتمام شد
18,430,000 ‎ریال
فرنگی بایکال (tornado) یکی دیگر از محصولات شرکت کسری می باشد که دارای بدنه ای بسیار با کیفیت است. فرنگی بایکال (tornado) کسری را می توانید در انواع سرویس های بهداشتی استفاده نمایید. فرنگی بایکال (tornado) کسری دارای...
ناموجودتمام شد
19,750,000 ‎ریال
فرنگی دانوب(washdown) کسری دارای طرح بسیار زیبایی می باشد که می توانید آن را در سرویس بهداشتی خود استفاده نمایید. فرنگی دانوب (washdown) کسری دارای بدنه ای بسیار با کیفیت می بشد که به سختی خراب می شود. فرنگی دانوب...
ناموجودتمام شد
21,920,000 ‎ریال
فرنگی سبلان (tornado) دارای AXE 24 می باشد که برای یک توالت فرنگی مناسب است. فرنگی سبلان (tornado) کسری به دلیل داشتن طرح بسیار زیبا می تواند خرید بسیار خوبی برای شما باشد زیرا طرح آن باعث لوکس تر شدن سرویس بهداشتی...
ناموجودتمام شد
18,700,000 ‎ریال
فرنگی والهنگ دانوب با درب اسلیم و بست مخفی دارای رنگ سفید بسیار زیبایی می باشد. فرنگی وال هنگ دانوب با درب اسلیم و بست مخفی دارای درب اسلیم می باشد که درب اسلیم به آن کمک می کند که شما بتوانید با کمترین سر و صدا و به...
ناموجودتمام شد
20,130,000 ‎ریال
فرنگی والهنگ کاسپین با درب اسلیم و بست مخفی دارای بدنه ای بسیار با کیفیت می باشد به گونه ای که به سختی بر روی آن خش می افتد. فرنگی وال هنگ کاسپین با درب اسلیم و بست مخفی دارای حالت آنتی باکتریال می باشد که مانع از...
ناموجودتمام شد
20,850,000 ‎ریال
فرنگی کاسپین (washdown) کسری دارای فلاش تانک دو زمانه می باشد که این مکانیزم دو زمانه به شما کمک می کند که عملیات تخلیه لسیار بهتر صورت گیرد و در مصرف آب صرفه جویی شود. فرنگی کاسپین (washdown) کسری دارای رنگ سفید...
نمایش 1 تا 30 از 30 مورد

منو

ورود

اینستاگرام

واتساپ

تنظیمات

Create a free account to save loved items.

ورود

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست خواسته ها ایجاد کنید.

ورود