برای مشاهده محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد
کرومات

کرومات

ناموجودتمام شد
25,900,000 ‎ریال
ست شیرآلات کرومات مدل آرمادا، دارای آبکاری کروم بوده که آن را مقاوم به خوردگی و ضربه می سازد. ست شیرآلات کرومات مدل آرمادا همچنین در رنگ کروم قابل خرید از مرجع کالای ساختمانی چلونگر می باشد.
ناموجودتمام شد
20,500,000 ‎ریال
 ست شیرآلات کرومات مدل آرو، شامل شیرآلات توالت، حمام، ظرفشویی و روشویی است. ست شیرآلات کرومات مدل آرو دارای کارتریج اروپایی بوده و در رنگ های کروم و طلایی براق به فروش می رود.
ناموجودتمام شد
46,950,000 ‎ریال
ست شیرآلات کرومات مدل آسپن، دارای برند کارتریج اروپایی می باشد. وجود کارتریج اروپایی در ست شیرآلات کرومات مدل آسپن برای شما امکان کنترل راحت تر جریان آب را فراهم می نماید.
52,890,000 ‎ریال
ست شیرآلات کرومات مدل آلتون، شامل شیرآلات روشویی، توالت، ظرفشویی و حمام می باشد و همه از آلیاژ برنج ساخته شده اند. ست شیرآلات کرومات مدل آلتون دارای 5 سال گارانتی بوده و در رنگ طلایی براق در مرجع کالای ساختمانی چلونگر...
ناموجودتمام شد
59,500,000 ‎ریال
ست شیرآلات کرومات مدل آلیس، دارای طراحی بسیار جذاب و مناسب برای زیبا سازی محیط قسمت های مختلف منزل شما می باشد. ست شیرآلات کرومات مدل آلیس در رنگ های مشکلی و مشکلی - کروم موجود می باشد.
ناموجودتمام شد
31,600,000 ‎ریال
ست شیرآلات کرومات مدل استایل، توسط شرکت کرومات تولید شده است که این شرکت سابقه درخشانی در تولید شیرآلات با کیفیت دارد. ست شیرآلات کرومات مدل استایل در رنگ های طلایی براق و کروم موجود است.
ناموجودتمام شد
25,900,000 ‎ریال
ست شیرآلات کرومات مدل اسکادا، ساخته شده از آلیاژ برنج که برای بهداشتی آب بسبار مناسب است و باعث می شود بدنه شیر مواد سمی در آب آزاد نکند. ست شیرآلات کرومات مدل اسکادا همچنین دارای 5 سال گارانتی کرومات می باشد.
ناموجودتمام شد
18,300,000 ‎ریال
ست شیرآلات کرومات مدل اکو، از آلیاژ برنج ساخته شده است. ست شیرآلات کرومات مدل اکو همچنین با فلز کروم آبکاری شده است و بنابراین بسیار مقاوم به ضربه، خش و خوردگی می باشد. ست شیرآلات کرومات مدل اکو همچنین 5 سال گارانتی...
ناموجودتمام شد
0 ‎ریال
ست شیرآلات کرومات مدل ایتالو در رنگ های طلایی و طلایی مات عرضه شده و از آلیاژ برنج ساخته شده اند که فلزی بسیار مقاوم به مواد شوینده و خورنده بوده و برای بهداشت آب نیز بسیار مناسب می باشد.
ناموجودتمام شد
0 ‎ریال
ست شیرآلات کرومات مدل برمودا 1 شامل شیرآلات آشپزخانه، حمام، دستشویی و روشویی می باشد. ست شیرآلات کرومات مدل برمودا 1 دارای 5 سال گارانتی است و با رنگ کروم عرضه می شود.
ناموجودتمام شد
26,910,000 ‎ریال
ست شیرآلات کرومات مدل برمودا 2، در رنگ کروم موجود است. ست شیرآلات کرومات مدل برمودا 2 همچنین دارای کارتریج اروپایی است که باعث می شود تنظیم جریان آب به راحتی انجام شود. ست شیرآلات کرومات مدل برمودا 2 دارای 5 سال...
ناموجودتمام شد
63,500,000 ‎ریال
 ست شیرآلات کرومات مدل بنسای، شامل شیرآلات حمام، دستشویی، آشپزخانه و روشویی می باشد. ست شیرآلات کرومات مدل بنسای در رنگ های کروم، طلایی براق و رزگلد موجود است. ست شیرآلات کرومات مدل بنسای دارای 5 سال گارانتی می باشد.
ناموجودتمام شد
46,900,000 ‎ریال
ست شیرآلات کرومات مدل تنسو، دارای کارتریج با برند اروپایی بوده و بنابراین باز و بسته کردن آب با آن راحت انجام می شود. همچنین ست شیرآلات کرومات مدل تنسو در رنگ های کروم و سفید - طلایی موجود است.
ناموجودتمام شد
22,400,000 ‎ریال
ست شیرآلات کرومات مدل تکا، شامل شیرآلات ظرفشویی، روشویی، توالت و دوش می باشد. ست شیرآلات کرومات مدل تکا در رنگ کروم و با آبکاری کروم موجود است. ست شیرآلات کرومات مدل تکا همچنین دارای 5 سال گارانتی می باشد.
ناموجودتمام شد
0 ‎ریال
ست شیرآلات کرومات مدل جزیره، از آلیاژ برنج تهیه شده است. سطح ست شیرآلات کرومات مدل جزیره نیز با فلز کروم آبکاری شده است تا از ایجاد خش و خوردگی بر روی آن جلوگیری نماید. ست شیرآلات کرومات مدل جزیره با رنگ کروم عرضه می...
ناموجودتمام شد
49,500,000 ‎ریال
ست شیرآلات کرومات مدل دراگون، دارای 5 سال گارانتی بوده و شیرآلات آن دارای کارتریج با کیفیت اروپایی هستند که این ویژگی باعث می شود این شیرآلات توانایی بالایی در کنترل جریان آب داشته باشند. ست شیرآلات کرومات مدل دراگون...
ناموجودتمام شد
22,580,000 ‎ریال
ست شیرآلات کرومات مدل دیاموند، دارای طراحی منحصر به فرد و مناسب برای زیبا سازی محیط خانه شما می باشد. ست شیرآلات کرومات مدل دیاموند توسط شرکت بسیار با تجربه کرومات تولید شده است و محصولات این شرکت دارای کیفیت بسیار...
نمایش 1 تا 18 از 54 مورد

منو

ورود

اینستاگرام

واتساپ

تنظیمات

Create a free account to save loved items.

ورود

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست خواسته ها ایجاد کنید.

ورود