برای مشاهده محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد
کرومات

کرومات

ناموجودتمام شد
25,900,000 ‎ریال
ست شیرآلات کرومات مدل آرمادا، دارای آبکاری کروم بوده که آن را مقاوم به خوردگی و ضربه می سازد. ست شیرآلات کرومات مدل آرمادا همچنین در رنگ کروم قابل خرید از مرجع کالای ساختمانی چلونگر می باشد.
ناموجودتمام شد
20,500,000 ‎ریال
 ست شیرآلات کرومات مدل آرو، شامل شیرآلات توالت، حمام، ظرفشویی و روشویی است. ست شیرآلات کرومات مدل آرو دارای کارتریج اروپایی بوده و در رنگ های کروم و طلایی براق به فروش می رود.
ناموجودتمام شد
46,950,000 ‎ریال
ست شیرآلات کرومات مدل آسپن، دارای برند کارتریج اروپایی می باشد. وجود کارتریج اروپایی در ست شیرآلات کرومات مدل آسپن برای شما امکان کنترل راحت تر جریان آب را فراهم می نماید.
ناموجودتمام شد
52,890,000 ‎ریال
ست شیرآلات کرومات مدل آلتون، شامل شیرآلات روشویی، توالت، ظرفشویی و حمام می باشد و همه از آلیاژ برنج ساخته شده اند. ست شیرآلات کرومات مدل آلتون دارای 5 سال گارانتی بوده و در رنگ طلایی براق در مرجع کالای ساختمانی چلونگر...
ناموجودتمام شد
59,500,000 ‎ریال
ست شیرآلات کرومات مدل آلیس، دارای طراحی بسیار جذاب و مناسب برای زیبا سازی محیط قسمت های مختلف منزل شما می باشد. ست شیرآلات کرومات مدل آلیس در رنگ های مشکلی و مشکلی - کروم موجود می باشد.
ناموجودتمام شد
31,600,000 ‎ریال
ست شیرآلات کرومات مدل استایل، توسط شرکت کرومات تولید شده است که این شرکت سابقه درخشانی در تولید شیرآلات با کیفیت دارد. ست شیرآلات کرومات مدل استایل در رنگ های طلایی براق و کروم موجود است.
ناموجودتمام شد
25,900,000 ‎ریال
ست شیرآلات کرومات مدل اسکادا، ساخته شده از آلیاژ برنج که برای بهداشتی آب بسبار مناسب است و باعث می شود بدنه شیر مواد سمی در آب آزاد نکند. ست شیرآلات کرومات مدل اسکادا همچنین دارای 5 سال گارانتی کرومات می باشد.
ناموجودتمام شد
18,300,000 ‎ریال
ست شیرآلات کرومات مدل اکو، از آلیاژ برنج ساخته شده است. ست شیرآلات کرومات مدل اکو همچنین با فلز کروم آبکاری شده است و بنابراین بسیار مقاوم به ضربه، خش و خوردگی می باشد. ست شیرآلات کرومات مدل اکو همچنین 5 سال گارانتی...
ناموجودتمام شد
0 ‎ریال
ست شیرآلات کرومات مدل ایتالو در رنگ های طلایی و طلایی مات عرضه شده و از آلیاژ برنج ساخته شده اند که فلزی بسیار مقاوم به مواد شوینده و خورنده بوده و برای بهداشت آب نیز بسیار مناسب می باشد.
ناموجودتمام شد
0 ‎ریال
ست شیرآلات کرومات مدل برمودا 1 شامل شیرآلات آشپزخانه، حمام، دستشویی و روشویی می باشد. ست شیرآلات کرومات مدل برمودا 1 دارای 5 سال گارانتی است و با رنگ کروم عرضه می شود.
ناموجودتمام شد
26,910,000 ‎ریال
ست شیرآلات کرومات مدل برمودا 2، در رنگ کروم موجود است. ست شیرآلات کرومات مدل برمودا 2 همچنین دارای کارتریج اروپایی است که باعث می شود تنظیم جریان آب به راحتی انجام شود. ست شیرآلات کرومات مدل برمودا 2 دارای 5 سال...
ناموجودتمام شد
63,500,000 ‎ریال
 ست شیرآلات کرومات مدل بنسای، شامل شیرآلات حمام، دستشویی، آشپزخانه و روشویی می باشد. ست شیرآلات کرومات مدل بنسای در رنگ های کروم، طلایی براق و رزگلد موجود است. ست شیرآلات کرومات مدل بنسای دارای 5 سال گارانتی می باشد.
ناموجودتمام شد
46,900,000 ‎ریال
ست شیرآلات کرومات مدل تنسو، دارای کارتریج با برند اروپایی بوده و بنابراین باز و بسته کردن آب با آن راحت انجام می شود. همچنین ست شیرآلات کرومات مدل تنسو در رنگ های کروم و سفید - طلایی موجود است.
ناموجودتمام شد
22,400,000 ‎ریال
ست شیرآلات کرومات مدل تکا، شامل شیرآلات ظرفشویی، روشویی، توالت و دوش می باشد. ست شیرآلات کرومات مدل تکا در رنگ کروم و با آبکاری کروم موجود است. ست شیرآلات کرومات مدل تکا همچنین دارای 5 سال گارانتی می باشد.
ناموجودتمام شد
0 ‎ریال
ست شیرآلات کرومات مدل جزیره، از آلیاژ برنج تهیه شده است. سطح ست شیرآلات کرومات مدل جزیره نیز با فلز کروم آبکاری شده است تا از ایجاد خش و خوردگی بر روی آن جلوگیری نماید. ست شیرآلات کرومات مدل جزیره با رنگ کروم عرضه می...
ناموجودتمام شد
49,500,000 ‎ریال
ست شیرآلات کرومات مدل دراگون، دارای 5 سال گارانتی بوده و شیرآلات آن دارای کارتریج با کیفیت اروپایی هستند که این ویژگی باعث می شود این شیرآلات توانایی بالایی در کنترل جریان آب داشته باشند. ست شیرآلات کرومات مدل دراگون...
ناموجودتمام شد
22,580,000 ‎ریال
ست شیرآلات کرومات مدل دیاموند، دارای طراحی منحصر به فرد و مناسب برای زیبا سازی محیط خانه شما می باشد. ست شیرآلات کرومات مدل دیاموند توسط شرکت بسیار با تجربه کرومات تولید شده است و محصولات این شرکت دارای کیفیت بسیار...
ناموجودتمام شد
0 ‎ریال
ست شیرآلات کرومات مدل روشا توسط شرکت کرومات تولید شده و ساخت ایران می باشد. ست شیرآلات کرومات مدل روشا دارای 5 سال گارانتی است و در رنگ های کروم و طلایی براق در مرجع کالای ساختمانی چلونگر موجود است.
ناموجودتمام شد
34,500,000 ‎ریال
 ست شیرآلات کرومات مدل ریما از جنس آلیاژ برنج ساخته شده اند. ست شیرآلات کرومات مدل ریما همچنین دارای کارتریج با کیفیت اروپایی هستند که این ویژگی استفاده از آنها را بسیار آسان می سازد. ست شیرآلات کرومات مدل ریما با رنگ...
ناموجودتمام شد
50,508,000 ‎ریال 54,900,000 ‎ریال
ست شیرآلات کرومات مدل سیلویا، دارای 5 سال گارانتی بوده و کارتریج آن از نوع اروپایی است. کار کردن با ست شیرآلات کرومات مدل سیلویا به دلیل استفاده از کارتریج اروپایی بسیار راحت است.
ناموجودتمام شد
35,400,000 ‎ریال
ست شیرآلات کرومات مدل فابیا، از آلیاژ برنج تولید شده و برای اینکه مقاومت بیشتری به آن ببخشند آن را با فلز کروم آبکاری می کنند. بنابراین شیرآلات تا مدت بسیار طولانی توانایی انتقال آب را دارا خواهد بود. ست شیرآلات...
ناموجودتمام شد
30,000,000 ‎ریال
 ست شیرآلات کرومات مدل فانتزی، از آلیاژ برنج ساخته شده اند که به آنها مقاومت به خوردگی می بخشد. ست شیرآلات کرومات مدل فانتزی دارای 5 سال گارانتی است و با رنگ کروم موجود است.
ناموجودتمام شد
0 ‎ریال
ست شیرآلات کرومات مدل فانتوم، دارای کارتریج با برند اروپایی می باشد. ست شیرآلات کرومات مدل فانتوم به دلیل استفاده از کارتریج برند اروپایی قادر است تا جریان آب را به خوبی کنترل نماید. این ست شیرآلات دارای 5 سال گارانتی...
ناموجودتمام شد
405,000,000 ‎ریال
ست شیرآلات کرومات مدل فدرال، از آلیاژ برنج تهیه شده است و به همین دلیل با آب واکنش بسیار کمی می دهد و ترکیبات مضر در آن پخش نمی کند. ست شیرآلات کرومات مدل فدرال همچنین در رنگ های کروم، سفید طلایی براق و سفید طلایی مات...
ناموجودتمام شد
55,050,000 ‎ریال
ست شیرآلات کرومات مدل فلاور، شامل شیرآلات آشپزخانه، توالت، حمام و روشویی است. ست شیرآلات کرومات مدل فلاور در رنگ های کروم، طلایی مات و رزگلد عرضه می شود. ست شیرآلات کرومات مدل فلاور دارای 5 سال گارانتی است.
ناموجودتمام شد
88,000,000 ‎ریال
 ست شیرآلات کرومات مدل لاکچری، تولید شده توسط شرکت کرومات و ساخت ایران است. ست شیرآلات کرومات مدل لاکچری در رنگ های کروم، طلایی براق و رزگلد موجود است. ست شیرآلات کرومات مدل لاکچری همچنین 5 سال گارانتی را نیز دارا است.
ناموجودتمام شد
41,300,000 ‎ریال
ست شیرآلات کرومات مدل لکسی، دارای گارانتی 5 ساله بوده و با رنگ کروم عرضه می شود. ست شیرآلات کرومات مدل لکسی همچنین با فلز کروم آبکاری شده است که دوام و زیبایی آن را فراهم می سازد.
ناموجودتمام شد
47,400,000 ‎ریال
 ست شیرآلات کرومات مدل ماموت، شامل شیرآلات حمام، ظرفشویی، روشویی و توالت می باشد. ست شیرآلات کرومات مدل ماموت در رنگ های کروم، سفید، سفید طلایی و طلایی براق در مرجع کالای ساختمانی چلونگر قابل خرید می باشد.
ناموجودتمام شد
40,200,000 ‎ریال
 ست شیرآلات کرومات مدل مدیا، دارای کارتریج با کیفیت اروپایی می باشد. ست شیرآلات کرومات مدل مدیا همچنین دارای 5 سال گارانتی بوده و در رنگ های کروم، طلایی مات و طلایی براق در مرجع کالای ساختمانی چلونگر قابل خرید است.
نمایش 1 تا 30 از 54 مورد

منو

ورود

اینستاگرام

واتساپ

تنظیمات

Create a free account to save loved items.

ورود

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست خواسته ها ایجاد کنید.

ورود