برای مشاهده محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد
شایان

شایان

ناموجودتمام شد
99,902,000 ‎ریال
ست شیرآلات شایان مدل ارس، دارای کارتریج با کیفیت اروپایی بوده و بنابراین کنترل جریان آب در آنها به خوبی انجام می شود. ست شیرآلات شایان مدل ارس در رنگ های کروم و طلایی براق موجود بوده و 5 سال گارانتی را نیز دارا می باشند.
ناموجودتمام شد
50,094,000 ‎ریال
ست شیرآلات شایان مدل ارکیده، دارای 5 سال گارانتی بوده و بدنه ای از جنس آلیاژ برنج را دارا هستند که به آنها مقاومت خاصی در برابر عوامل خورنده می بخشد. ست شیرآلات شایان مدل ارکیده همچنین دارای 5 سال گارانتی می باشد.
ناموجودتمام شد
58,476,000 ‎ریال
ست شیرآلات شایان مدل الماس، در نگ های کروم و طلایی براق موجود است و 5 سال گارانتی را دارا می باشد. محصولات شرکت شایان دارای کیفیت بالا در انتقال آب و طراحی بوده و می توان آنها را بصورت آنلاین از فروشگاه چلونگر خریداری...
ناموجودتمام شد
58,476,000 ‎ریال
ست شیرآلات شایان مدل الماس فلت، علاوه بر اینکه از آلیاژ برنج ساخته شده است، از کارتریج با برند اروپایی نیز بهره برده است؛ بنابراین کارایی آن بسیار عالی و رضایت بخش خواهد بود. ست شیرآلات شایان مدل الماس فلت در رنگ های...
ناموجودتمام شد
43,307,000 ‎ریال
ست شیرآلات شایان مدل باران، شامیل شیرآلات آشپزخانه، حمام، دستشویی و روشویی بوده و در رنگ های طلایی براق و کروم در مرجع کالای ساختمانی چلونگر بفروش می رود. ست شیرآلات شایان مدل باران همچنین دارای 5 سال ضمانت می باشد.
ناموجودتمام شد
35,673,000 ‎ریال
شیرآلات شایان مدل بلورین، شامل شیرآلات آشپزخانه، حمام، دستشویی و روشویی می باشد. ست شیرآلات شایان مدل بلورین دارای 5 سال گارانتی هستند و در رنگ کروم در مرجع کالای ساختمانی چلونگر عرضه می شوند.
ناموجودتمام شد
46,500,000 ‎ریال
ست شیرآلات شایان مدل تنسو تولید شده توسط برند بسیار معتبر شایان بوده و 5 سال گارانتی را دارا است. ست شیرآلات شایان مدل تنسو دارای کارتریج اروپایی است که باعث می شود باز و بسته کردن جریان آب در آن بسیار راحت و بی دردسر...
ناموجودتمام شد
0 ‎ریال
شیرآلات موجود در ست شیرآلات شایان مدل خلیج فارس، شامل شیر های دوش، توالت، روشویی و ظرفشویی هستند و به دلیل کیفیت مواد بکار رفته در آنها، تا مدت طولانی می توان از آنها استفاده نمود. ست شیرآلات شایان مدل خلیج فارس دارای...
ناموجودتمام شد
27,500,000 ‎ریال
ست شیرآلات شایان مدل درسا، قابل خرید در رنگ کروم در مرجع کالای ساختمانی چلونگر می باشند. ست شیرآلات شایان مدل درسا در رنگ کروم بوده و همجنین آبکاری از نوع کروم را دارا هستند بنابراین ضد خش و خوردگی نیز می باشند.
ناموجودتمام شد
30,382,000 ‎ریال
در ساخت ست شیرآلات شایان مدل دریا، از کارتریج اروپایی استفاده شده است؛ به همین دلیل این شیرآلات توانایی بسیار خوبی در باز و بسته کردن آب دارند و قادرند تا مدت طولانی بدون هیچ مشکلی این کار را انجام دهند. ست شیرآلات...
ناموجودتمام شد
27,060,000 ‎ریال
ست شیرآلات شایان مدل دنا، دارای شیرآلات آشپزخانه، دوش، روشویی و توالت بوده و این شیرآلات از آلیاژ برنج ساخته شده اند. این شیرآلات همچنین دارای 5 سال گارانتی می باشند.
ناموجودتمام شد
36,520,000 ‎ریال
ست شیرآلات شایان مدل رز 1، در دو رنگ کروم و کروم - طلایی موجود بوده و 5 سال گارانتی را دارا می باشند. این شیرآلات همچنین دارای کارتریج با کیفیت و با استاندارد اروپایی می باشند.
ناموجودتمام شد
36,520,000 ‎ریال
ست شیرآلات شایان مدل رز 2، شامل شیرآلات توالت، ظرفشویی، دوش و روشویی بوده و همه با کروم پوشیده شده اند که باعث مقاومت آنها به خش، ضربه و خوردگی می شود. این شیرآلات در رنگ کرومی در مرجع کالای ساختمانی چلونگر موجود هستند.
ناموجودتمام شد
30,833,000 ‎ریال
ست شیرآلات شایان مدل ساحل، دارای کارتریج با کیفیت و از نوع اروپایی بوده و بنابراین کنترل آب در آنها بسیار راحت و بدون هیچ مشکلی انجام می شود. شیرآلات شایان مدل ساحل دارای 5 سال گارانتی هستند.
ناموجودتمام شد
0 ‎ریال
ست شیرآلات شایان مدل سوپر فلت، در رنگ های کروم، طلایی براق و سفید - طلایی موجود است. ست شیرآلات شایان مدل سوپر فلت با ضمانت 5 ساله شایان، در مرجع کالای ساختمانی چلونگر موجود است و شما می توانید در صورت تمایل آن را...
ناموجودتمام شد
41,756,000 ‎ریال
ست شیرآلات شایان مدل شیبا دارای شیرآلات دستشویی، آشپزخانه، حمام و توالت هستند. این شیرآلات همچنین دارای 5 سال گارانتی بوده و در رنگ های کروم و شیری (سفید) در مرجع کالای ساختمانی چلونگر عرضه می شوند.
ناموجودتمام شد
35,640,000 ‎ریال
ست شیرآلات شایان مدل صدف، دارای شیرآلات روشویی، توالت، حمام و ظرفشویی می باشد. این شیرآلات همه دارای آبکاری کروم بوده و به دلیل استفاده از کروم در آبکاری این شیرآلات مقاوم قابل توجهی به خوردگی و زنگ زدگی دارند.
ناموجودتمام شد
7,650,000 ‎ریال
ست شیرآلات شایان مدل نگین، از جنس آلیاژ برنج ساخته شده و شامل شیرآلات دستشویی، حمام، آشپزخانه و روشویی می باشند. ست شیرآلات شایان مدل نگین دارای 5 سال گارانتی بوده و در رنگ کروم موجود می باشند.
ناموجودتمام شد
45,914,000 ‎ریال
ست شیرآلات شایان مدل پرشین، در رنگ کروم در مرجع کالای ساختمانی چلونگر بفروش می رود. ست شیرآلات شایان مدل پرشین همچنین دارای کارتریج با کیفیت اروپایی می باشد و به همین دلیل باز و بست آب در آن بسیار راحت انجام می شود.
ناموجودتمام شد
50,391,000 ‎ریال
ست شیرآلات شایان مدل کارون 2، از جنس آلیاژ برنج بوده و با فلز کروم نیز آبیاری شده است بنابراین بسیار در برابر رطوبت، مواد خورنده و ضربه مقاوم است. ست شیرآلات شایان مدل کارون 2 همچنین دارای 5 سال گارانتی می باشد.
نمایش 1 تا 30 از 81 مورد

منو

ورود

اینستاگرام

واتساپ

تنظیمات

Create a free account to save loved items.

ورود

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست خواسته ها ایجاد کنید.

ورود