لیست قیمت محصولات کهن بروز رسانی 29 آذر 99

لیست قیمت محصولات کهن بروز رسانی 29 آذر 99

شیلنگ سرویس بهداشتی کهن کار

تاریخچه کهن

شرکت صنایع اتصالات شیلنگی کهن با عنایت پروردگار یکتا با بیش از 20 سال حضور مستمر و سابقه ی درخشان، با سرمایه بخش خصوصی و با هدف کارآفرینی و اشتغال زایی در عرصه ی تولید ملی و بعنوان یکی از تولید کنندگان برتر در زمینه تولید انواع اتصالات شیلنگی مرتبط با شیرآلات بهداشتی، پکیج های دیواری، فن کوئل، سرویس های بهداشتی، پمپ های تحت فشار، مشعل های گازی و گازوئیلی و صنایع مرتبط و تنوع محصول بیش از 100 مدل اتصالات شیلنگی فعالیت خود را آغاز نموده است.
شما کاربران گرامی مرجع تخصصی کالای ساختمان چلونگر می توانید با مقایسه کیفیت محصولات کهن و مقایسه قیمت شیرآلات شلنگی کهن در همین مرجع بهترین انتخاب را داشته باشید. برای دریافت و دانلود کاتالوگ کهن و دانلود لیست قیمت محصولات کهن روی لینک های زیر کلیک کنید.

کاتالوگ شیلنگ های بهداشتی کهن

دانلود کاتالوگ محصولات کهن

تاریخ بروز رسانی بیست و نهم آذر 99

لیست قیمت محصولات کهن

دانلود لیست قیمت محصولات کهن

تاریخ بروز رسانی بیست و نهم آذر 99

صنایع کهن کار با تلاش و کوشش فراوان و در سال های تلاش خود به طور مداوم و با در اختیار داشتن کادر فنی مجرب و بهره گیری از دانش روز و استفاده از تکنولوژی مدرن با همت والای کارکنان این مجموعه، فعالیت چشمگیری داشته است. به صورتی که در ابتدای فعالیت تولید فقط به صورت تک محصولی انجام می گردید و در حال حاضر توانسته محصولات متنوع با کیفیت به بازار عرضه نماید.
صنایع اتصالات شیلنگی کهن در راستای نیل به اهدافی از قبیل کیفیت برتر، رضایت مندی مصرف کننده، تاکنون گام های بلندی برداشته که از آن جمله، می توان به دریافت دو نشان استاندارد ملی ایران در تولید انواع شیلنگ های انعطاف پذیر و دوش حمام و گواهینامه های ایزو 9001- CE اروپا، خدمات پس از فروش 10 ساله محصولات و ضمانت 5 ساله تولیدات و بیمه مسئولیت مدنی و حرفه ای (تحت پوشش بیمه ایران) اشاره کرد و با توجه به ویژگی های این مجموعه مفتخر به ارائه محصولات به چند کشور آسیایی می باشد.
همچنین باید بگوییم تولیدات صنایع اتصالات شیلنگی کهن، تا 95% در داخل کشور عزیزمان به انجام میرسد به امید موفقیت روز افزون بیشتر برای تمامی تولید کنندگان داخلی.

شعار صنایع کهن کاران:

ما با توان روز افزون و تلاش مستمر در فرایند تولید به فردایی بهتر امید داریم.

در آخر به چند نمونه از محصولات کهن کار اشاره ای می نماییم:

1-شیلنگ های سرویس بهداشتی کهن
2-شیلنگ های شاوری شیرآلات بهداشتی کهن
3-شیلنگ های رابط دوش کهن
4-شیلنگ های دو سره مهره کهن
5-شیلنگ های رابط افزایش طول کهن
6-شیلنگ های تک پایه ( میله کوتاه /میله) کهن
7-شیلنگ های فشار قوی آب گرم کن کهن
8-شیلنگ های فشار قوی پکیج و فن کوئل کهن
9-شیلنگ های سر خم چپقی کهن
10-شیلنگ های شیردار فشار قوی پکیج و فن کوئل کهن
11-شیلنگ های شیردار سرخم چپقی کهن
12-شیلنگ های مشعل گاز کهن
13-شیلنگ های مشعل گازوئیل کهن
14-شیلنگ های شاوری کهن
15-شیلنگ های ماشین لباس شویی کهن

نظرات بازدیدکنندگان