لیست قیمت فونیکس بروز رسانی 25 بهمن 99

لیست قیمت فونیکس بروز رسانی 25 بهمن 99

تاریخچه فونیکس

هر شرکت بزرگ دارای ابتدایی فروتنانه می باشد که شرکت فونیکس نیز از این قاعده مستثنا نیست. شرکت فونیکس از دهه 1980 در یک سوله کوچک در هاستینگز ، روستای ویکتوریا برای اولین بار کار خود را شروع کرد. در آن زمان ، این شرکت توسط برایان وانسبورو تاسیس شد ،که در هنگام تاسیس آن دو نفر دیگر از موسسان این شرکت نیز به آن پیوستند. برایان همچنین بنیان گذار سخت افزار Gainsborough بود که برایان با صنعت ساختمان اصلا غریبه نبود و همواره به دنبال تولید محصولات باکیفیت ساختمانی بود. وی همچنین آرزو داشت که با تمرکز زیاد بر نوآوری و طراحی ، بهترین تجربه ممکن را برای مشتریان ایجاد کند و در آن بسیار موفق بود. محصولات تولید شده توسط شرکت فونیکس همواره از نظر ساخت و تولید استایل و لوازم جانبی سه تکه با بالاترین کیفیت ها برخوردار می باشد. شما مراجعه کنندگان گرامی به مرجع تخصصی فروش کالای ساختمان چلونگر می توانید کاتالوگ محصوالات فونیکس و لیست قیمت محصولات فونیکس را از دکمه های زیر به صورت دانلود رایگان در اختیار داشته باشید.

کاتالوگ شیرآلات فونیکس

دانلود کاتالوگ فونیکس (تماس با پشتیبانی)

تاریخ بروز رسانی بیست و پنجم بهمن 99

لیست قیمت شیرآلات فونیکس

دانلود لیست فونیکس (تماس با پشتیبانی)

تاریخ بروز رسانی بیست و پنجم بهمن 99

بنیانگذاران برای تحقق این چشم انداز، سخت و بسیار تلاش کردند که اوج آن در مهمترین مراحل از جمله افتتاح بخش تحقیق و توسعه داخلی فونیکس ، معرفی مدیریت ارشد اصلی و انتقال به بخش های بزرگتر و بهتر بود که این امر باعث شد که کنترل کیفیت محصولات بسیار بیشتر مورد بازدید قرار گیرند. امروز ، شرکت به عنوان یک شرکت پیشگام در صنایع بهداشتی ، آشپزخانه ، لوله کشی و تولید استرالیا جشن گرفته ایم. مرجع کالای ساختمانی چلونگر یکی از شرکت هایی می باشد که محصولات شرکت فونیکس را به داخل کشور وارد می نمایید.

شرکت فونیکس همواره سعی کرده است که در تجهیزات عمده برای نمونه سازی ، آزمایش کنترل کیفیت داخلی و توسعه محصول سرمایه گذاری کند که آن را در طراحی ، تولید و خدمات کار به مشتری استفاده کرده است این تلاش ها باعث شده که شرکت فونیکس بتواند جوایز عمده ای را در برنامه های جوایز بین المللی کسب کند.

شیر آلات فونیکس دارای لعاب درجه یک و کیفیت بسیار بالایی می باشد که می تواند سال های بسیار کارکرد داشته باشد. تمامی محصولات ساخته شده توسط شرکت فونیکس دارای خاصیت ضد زنگ می باشد که در کنار این خاصیت دارای حالت آنتی باکتریال می باشد. این خاصیت ها باعث شده که این شیر ها در انتقال بیماری ها کمترین دخالت را داشته باشد و شما بتوانید از آن ها هم در خانه و هم در مکان های عمومی همچون دستشویی ، وضو خانه و... استفاده نمایید. همچنین شرکت فونیکس در زمینه تولید سینک نیز بسیار فعال می باشد که همواره همه سینک فونیکس را جزو بهترین سینک های موجود بازار می دانند. شرکت فونیکس با این که دارای تاریخچه بسیار بلندی می باشد اما هرگز از پیشرفت دست نکشیده است و هر روز محصولات بهتری نسبت به روز قبل توسط ماشین های به روز تری تولید می کند.

نظرات بازدیدکنندگان