• جعبه آتش نشانی درب استیل پیشرو عمودی (دو کابین تک درب) مناسب برای استفاده در انواع خانه های مسکونی و اداری و صنعتی می باشد. این جعبه آتش نشانی درب استیل پیشرو عمودی (دو کابین تک درب) علاوه بر قسمتی برای قرار گیری شلنگ آتش نشانی دارای قسمت جدا برای قرار گرفتن کپسول آتش نشانی و جعبه کمک های اولیه می باشد.

  22,000,000 ریال موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • جعبه آتش نشانی درب استیل پیشرو افقی (دو کابین دو درب) مناسب برای استفاده در انواع خانه ها می باشد. این جعبه آتش نشانی درب استیل پیشرو افقی (دو کابین دو درب) مناسب برای قرار گیری شلنگ آتش نشانی می باشد که دارای کابینی اضافی برای قرار دادن چیز های دیگر نیز هستید.

  22,000,000 ریال موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • جعبه آتش نشانی درب استیل دودی پیشرو عمودی (دو کابین تک درب) مناسب استفاده برای ایمن سازی ساختمان ها می باشد . جعبه آتش نشانی درب استیل دودی پیشرو عمودی (دو کابین تک درب) دارای دو عدد کابین می باشد که دارای یک درب می باشد.

  26,000,000 ریال موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • جعبه آتش نشانی درب استیل دودی پیشرو افقی (دو کابین دو درب) دارای رنگ مشکی و قرمز می باشد که می تواند باعث زیبایی ساختمان شما بشود. این جعبه آتش نشانی درب استیل دودی پیشرو افقی (دو کابین دو درب) دارای دو درب و دو کابین می باشد.

  26,000,000 ریال موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • جعبه آتش نشانی درب استیل طلایی پیشرو افقی (دو کابین تک درب) به رنگ طلایی تولید شده است که بسیار زیبا و جادار است. این جعبه آتش نشانی درب استیل طلایی پیشرو افقی (دو کابین تک درب) ساخت شرکت پیشرو است که دارای دو کابین و یک درب می باشد.

  25,000,000 ریال موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • جعبه آتش نشانی درب استیل طلایی پیشرو افقی (دو کابین دو درب) دارای بدنه ای رنگ طلایی می باشد که می تواند علاوه بر تزمین ایمنی خانه های شما باعث زیبایی آن ها نیز بشود. این جعبه آتش نشانی درب استیل طلایی پیشرو افقی (دو کابین دو درب) دارای ابعاد 18*83*67 می باشد.

  25,000,000 ریال موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • خرید محصول

  جعبه آتش نشانی تمام استیل سفارشی پیشرو دارای دو کابین و قسمت می باشد که یکی از این قسمت ها مخصوص قرار گیری قرقره و شلنگ آتش نشانی می باشد و دیگر مخصوص قرار گیری کپسول آتش نشانی و جعبه کمک های اولیه است. جعبه آتش نشانی تمام استیل سفارشی پیشرو دارای رنگ سفید دودی است.

  0 ریال ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • خرید محصول

  جعبه آتش نشانی تمام استیل سفارشی پیشرو افقی دارای بدنه ای از جنس تماما استیل می باشد که  از بهترین استیل ها و لوازم تولید شده است. این جعبه ساخت شرکت پیشرو می باشد که می توان آن را در انواع ساختمان های اداری مسکونی و صنعتی استفاده نمود. 

  0 ریال ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • جعبه آتش نشانی تک کابین پیشرو تیپ A دارای بدنه ای تماما فلزی می باشد که قفل آن از مدل در باکی می باشد. این جعبه آتش نشانی تک کابین پیشرو تیپ A دارای بازو های رگلاژی می باشد که به شما کمک می کند که بتوانید به راحتی درب آن را باز و بست نمایید.

  9,500,000 ریال موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • جعبه آتش نشانی دو کابین پیشرو تیپ A را می توان در انواع خانه های مجلل و صنعتی استفاده نمود. این جعبه آتش نشانی دارای دو کابین می باشد که می توانید در یکی از این کابین ها لوله و شلنگ آتش نشانی و دیگری برای قرار گیری کپسول آتش نشانی و جعبه کمک های اولیه است. 

  10,700,000 ریال موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • جعبه آتش نشانی تک کابین پیشرو تیپ B دارای ابعاد 58.5 در 18 در 70 سانتی متر می باشد که می توان آن را در انواع خانه ها و ساختمان های بزرگ و کوچک استفاده کرد. جعبه آتش نشانی تک کابین پیشرو تیپ B دارای شیشه 4 میلی متر می باشد. خرید جعبه آتش نشانی تک کابین پیشرو تیپ B با قیمت عالی

  9,300,000 ریال موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • جعبه آتش نشانی دو کابین پیشرو تیپ B دارای دو عدد کابین می باشد که یکی از این کابین ها مخصوص قرقره آتش نشانی و از دیگری می توان برای قرار گیری کپسول های اتش نشانی و جعبه کمک های اولیه استفاده نمود. این جعبه آتش نشانی دو کابین پیشرو تیپ B دارای شیشه ای به ضخامت 4 میلی متر می باشد.

  10,500,000 ریال موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • قرقره آتش نشانی پیشرو یکی از بهترین و جدیدترین قرقره های آتش نشانی می باشد که شرکت پیشرو در آن از بهترین جنس ها و قطعات استفاده کرده است. شیلنگ استفاده شده در آن دارای طول 20 متر می باشد. 

  0 ریال
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف