برای مشاهده محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد

شیر توالت شودر مدل باواریا

شیر توالت شودر مدل باواریا یکی دیگر از محصولات شرکت شودر است که در ساخت آن از بهترین متریال ها استفاده شده است. شیر توالت شودر مدل باواریا یک شیر با طرح ساده و خاص می باشد که می تواند توالت هر خانه ای را لوکس تماید. 

بیشتر بخوانید
پیشنهاد ویژه محدود
14,003,320 ‎ریال 15,221,000 ‎ریال
رنگ
  • کُروم
  • شیری کروم
  • شیری طلا
به دلیل نوسانات شدید قیمت قبل از ثبت نهایی سفارش با ما تماس بگیرید 50 قلم
مرجع:
برند:
مورد پسند0
افزودن برای مقایسه 0
اضافه کردن به لیست خواسته ها
محصولات مرتبط
توضیحات

شیر توالت شودر مدل باواریا

شیر توالت شودر مدل باواریا دارای قیمت بسیار مناسبی است که شما می توانید آن را در مرجع تخصصی کالای ساختمانی چلونگر سفارش دهید و آن را درب منزل تحویل بگیرید. شیر توالت شودر مدل باواریا دارای قابلیت ضد زنگ است که در محیط های مرطوب دچار زنگ زدن نشود و هم چنین این شیر توالت شودر مدل باواریا عایق رطوبت می باشد. شیر توالت شودر مدل باواریا دارای بدنه ای با به روز ترین طراحی های روز دنیا است تا استفاده از آن برای شما به راحت ترین نحو ممکن بشود. شیر توالت شودر مدل باواریا یکی از شیر های زیبا و با کیفیت شرکت شودر است که دارای طراحی زیبا به همراه ویژگی های فراران می باشد. شیر توالت شودر مدل باواریا دارای کارتریج citec اسپانیا که یک کارتیج ساخت اسپانیا باکیفیت است.  شیر توالت شودر مدل باواریا دارای بدنه ای از جنس برنج می باشد. شیر توالت شودر مدل باواریا دارای حالت آنتی باکتریال است تا میکروب ها و کثیفی ها به بدنه ی آن نچسبد. این کیفیت بالا باعث شده است که کارتریچ آن در برابر دما و فشار بالا مقاوم شود. شیر توالت شودر مدل باواریا یکی از شیر های زیبا و با کیفیت شرکت شودر است که دارای طراحی زیبا به همراه ویژگی های فراران می باشد.

بهترین شیر توات

 دارای بدنه ای با به روز ترین طراحی های روز دنیاست تا استفاده از آن برای شما به راحت ترین نحو ممکن بشود. دارای بدنه ای با به روز ترین طراحی های روز دنیاست تا استفاده از آن برای شما به راحت ترین نحو ممکن بشود. شیر توالت شودر مدل باواریا دارای کارتریج citec اسپانیا که یک کارتیج باکیفیت است.  شیر توالت شودر مدل باواریا دارای قابلیت تنظیم دمای آب به وسیله آب گرم و سرد است. شیر توالت شودر مدل باواریا دارای قابلیت تنظیم دمای آب به وسیله آب گرم و سرد است. این کیفیت بالا باعث شده است که کارتریچ آن در برابر دما و فشار بالا مقاوم شود. 

شیر توالت باواریا

شیر توالت شودر مدل باواریا داری عایق و آبکاری با کیفیتی است که این آبکاری با درجه میکرون بالا انجام گرفته است. شیر توالت شودر مدل باواریا دارای قابلیت تنظیم دمای آب به وسیله آب گرم و سرد می باشد. شیر توالت شودر مدل باواریا دارای کارتریج citec اسپانیا که یک کارتیج باکیفیت است.  شیر توالت شودر مدل باواریا دارای بدنه ای با به روز ترین طراحی های روز دنیا می باشد تا استفاده از آن برای شما به راحت ترین نحو ممکن شود. شیر توالت شودر مدل باواریا دارای قیمت بسیار مناسبی است که شما می توانید آن را در مرجع تخصصی کالای ساختمانی چلونگر سفارش دهید و آن را درب منزل تحویل بگیرید شیر توالت شودر مدل باواریا دارای کارتریج citec اسپانیا که یک کارتیج ساخت اسپانیا باکیفیت است. شیر توالت شودر مدل باواریا دارای لعاب بسیار با کیفیتی است که به شما کمک می کند همه بدنه ی آن را به راحتی تمییز نمایید. 

بیشتر بخوانید
جزئیات محصول

مشخصات

مدل
شیر باواریا
عنوان کالا
شیر توالت شودر مدل باواریا
برند
شودر
کشور سازنده
ایران

منو

ورود

اینستاگرام

واتساپ

تنظیمات

Create a free account to save loved items.

ورود

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست خواسته ها ایجاد کنید.

ورود